Puumerkki

Apie įmonę


„Puumerkki” yra Stora Enso Lietuva antrinė įmonė ir tuo pačiu vienintelė bendrovė Lietuvoje, prekiaujanti ir paskirstanti "Stora Enso" Baltijos gamybos grupėje pagamintus medienos gaminius. Mūsų prekybos tinklas veikia Baltijos šalyse ir Suomijoje.

 

Savo klientams siūlome išskirtinius gaminius ir greitą bei stabilų aptarnavimą. Mūsų partneriai vertina įmonės pagrindines vertybes – patikimumą, griežtus darbo principus ir ilgalaikę patirtį savo srityje.

 

Klientai renkasi mus. Esame paslaugų įmonė, orientuota į pirkėją. Savo klientams siūlome sprendimus, palengvinančius jų veiklą. Galime tai žadėti, nes mūsų motyvuoti darbuotojai yra savo srities žinovai – jie pažįsta pirkėją ir supranta jo veiklą, gali bei nori palengvinti jo gyvenimą. Taip pasiekiame tikslą ir mes, ir mūsų klientai.

 

Dirbame galvodami apie ateitį. Ateitis ir ilgalaikė veikla mums yra labai svarbi, nes norime veikti rinkoje dešimtmečius. Kuo toliau, tuo daugiau pridėtinės vertės galime pasiūlyti savo klientams - naujų gaminių bei įvairių ir naujoviškų sprendimų naudojant medžiagas.

 

Mūsų klientai yra baldų, durų ir langų gamintojai, obliuotos, klijuotos medienos ir medinių namų gamintojai ir pakuočių pramonė. Įmonė bendradarbiauja su stambiais tarptautiniais ir vietiniais prekybos tinklais, prekiaujančiais statybinėmis medžiagomis ir siekia, kad "Puumerkki" gaminiai ir sprendimai pasiektų visus vartotojus.

 

„Puumerkki” gaminių asortimentui priklauso pjautinė, obliuota, stipruminio rūšiavimo mediena, impregnuota, sudurta, klijuota mediena, termiškai apdorota statybinė mediena, vidaus ir lauko durys, fanera bei kita žaliava plokštėms.